Kancelarię tworzy zespół adwokatów i radców prawnych mających wieloletnie doświadczenie we współpracy z podmiotami gospodarczymi i jednostkami budżetowymi w zakresie zarówno obsługi bieżącej, jak i pomocy przy rozwiązywaniu nietypowych problemów prawnych.

Od rozpoczęcia działalności dynamicznie się rozwijamy, powiększamy zespół, podnosimy kwalifikacje i ciągle zdobywamy doświadczenie na zmieniającym się rynku. Śledzimy zmiany w przepisach prawnych, orzecznictwie, poglądach i koncepcjach przedstawianych w literaturze specjalistycznej. W związku z tym klienci mają zagwarantowany dostęp do wysoko wyspecjalizowanej kadry. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były jak najwyższej jakości. Prawnicy w naszym zespole są specjalistami w różnych dziedzinach prawa, dysponują doświadczeniem zawodowym, ważne jest dla nich rzetelne wykonywanie swoich obowiązków wobec klienta.

Mamy duże doświadczenie w sektorze obsługi klientów biznesowych, co wymaga nie tylko rzetelnej wiedzy prawniczej, ale również dużego zaangażowania, terminowego wywiązywania się z obowiązków, znajomości i „wyczucia” praw rynku oraz realiów obrotu gospodarczego. Rozwiązując dany problem prawny, prowadząc negocjacje czy sprawę sądową zawsze mamy na uwadze nie tylko najkorzystniejsze w danej sytuacji prawne rozwiązania, ale również bezpieczeństwo finansowe i gospodarcze naszego klienta.

Założyciel kancelarii, adw. Adam Meszczyński, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył aplikację sędziowską, a następnie również aplikację adwokacką i od 1996 r. jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku oraz członkiem Gdańskiego Klubu Biznesu.